Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: woda

  1. #1
    EMILUS
    Guest

    woda

    mam pytanie gekonom wode do picia dajecie przegotowana czy prosto z kranu

  2. #2
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: woda

    Witam
    Ja daje z kranu, ale odstana
    Pozdrawiam

  3. #3
    Matt_ns
    Guest

    Re: woda

    Ja zawsze mam dzbanek z przegotowana zimna woda bo dolewam sobie do herbaty zeby nie byla za goraca wiec daje im taka i nie mam prbolemu Przegotuj sobie 2, 3 litry, wlej do jakiegos pojemnika i niech sobie stoi

  4. #4
    dawid_długoszewski
    Guest

    Re: woda

    Ja daje przegotowaną.
    Ale tak myślałem czy dobra by była woda mineralna ma ona w końcy wapń i inne pierwiastki co wy na to?


  5. #5
    Goblin
    Guest

    Re: woda

    dawid_długoszewski i dodatkowo 0,5kg chemi na litr wody...


  6. #6
    Kolby
    Guest

    Re: woda

    Goblin nie wiem jak u Ciebie,ale u mnie w Rzeszowie woda z kranu nie nadaje się do niczego...(tyle w niej chemii). Zawiera przede wszystkim dużo chloru oraz soli "mineralnych", wytrącajacych się w postaci osadu, tudzież kamienia(weglany,fosforany i inne duperele magnezu i sodu).No chyba,że mając na myśli chemię w mineralnej mówiłeś o plastikowej butelce... Ja osobiście preferuję wodę przegotowaną i odstaną, ale czasem daje im mineralki(oczywiście bezgaz). I proszę - nie patrzcie na mnie krzywo z powodu tego, że jestem "nowy" - geki hoduję juz od ponad pół roku(wiem, że to stosunkowo niedużo), ale bardzo dużo czasu przy nich spędzam i obserwuję ich zachowanie. Polecam to każdemu a wtedy będziecie wiedzieć co dla Waszych pupili jest najlepsze. Ja osobiście rzadko kiedy stosuję się do utartych schematów i do tej pory źle na tym nie wyszedłem.


  7. #7
    dkk15
    Guest

    Re: woda

    Ja daje mineralna i geki maja sie dobrze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •