Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: wymiary terra dla skolopendry

  1. #1
    AGAM
    Guest

    wymiary terra dla skolopendry

    Jakie macie wymiary terra dla skolopendr?? Ja swoją (ok 8cm) trzymam w pojemniku o powierzchni 12 na 18 i zastanawiam się czy nie jest za duze bo ostatnio przestała jeść. W małym pudęłku od razu atakowała. Tylko że w tym zwykle jak jej zostawiałem zabite maczniaki to zjadała. Sama też upolowała szarańcze. Ale ostatnio nic nie chce jeść od dłuższego czasu i troche mnie to juz martwi :/


  2. #2
    Maikardaaion
    Guest

    Re: wymiary terra dla skolopendry

    Dla gigantei mam terrarium 30x30x30, sama skolopendra ma 20 cm dlugosci. Dla mositansow mam 15x15x15 przy dlugosci skolopendry 10 cm. Dają sobie dobrze rade z pokarmem.
    Co do niejedzienia to sa trzy mozliwości w tym 2 najbardziej prawdopodobne albo sie najadla i robi sobie post, albo jest przed wylinka, albo trzecia (raczej nie) cos jej jest i jej czas sie konczy.
    Ja bym byl dobrej mysli tak czy inaczej.


  3. #3
    AGAM
    Guest

    Re: wymiary terra dla skolopendry

    OK. Dziwi mnie własnie ze wcześniej wszamała duzego drewniaka, sporo mączniaków i szarańcze i jadła dość regularnie a teraz od dłuższego czasu nic :/ Ale też jestem dobrej myśli


  4. #4
    Obcy
    Guest

    Re: wymiary terra dla skolopendry

    ja wszystkie maluchy (ok 5 cm) trzymam w pudełkach 8x11 cm

  5. #5
    Mimi.
    Guest

    Re: wymiary terra dla skolopendry

    Ja swoją (Alipes grandidieri ok. 10 cm) mam w przezroczystym wiaderku o średnicy 20 cm. (takie duze ze względu na wysokość pojemnika). Przeprowadzałem ją juz 2 razy za pierwszym razem niejadła koło hmmm... z 3 tygodnie? a teraz nie je juz 5 dni... ale wystawie a kryjówki czulki jakby czekala na ofiare...


  6. #6
    AGAM
    Guest

    Re: wymiary terra dla skolopendry

    No moja zwykle siedzi zakopana i widać ją tylko od spodu jak podniose pojemniczek :/ to mnie też troche wkurza :/ jeszcze nie widzialem żeby z własnej woli łaziła po powierzchni podłzioa choć zdaje sobie sprawe że juz to napewno robiła bo jedzenie w końcu wcześniej zawsze znikało.


  7. #7
    Elian
    Guest

    Re: wymiary terra dla skolopendry

    Może poza tematem ale fajnie sie miałeś podczas tego zdjęcia (Agam)

  8. #8
    AGAM
    Guest

    Re: wymiary terra dla skolopendry

    hehe wszyscy mi to móią żebym sie tak nie chwalił :P Ale wiesz... ja tak mam zawsze :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •