Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

  1. #1
    Obcy
    Guest

    WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

    Dzisiaj wrzuciłem moim scolopednra subspinipes mutilans swierszcze , jedna zaatakowała i owineła sie wogół swierszcze , lecz za chwile zauwazyłem cos niepokojącego , skolopendra zostawiła swierszcza i byla bardzo powolna , świerszcz pocharatał jej podwozie , widac ze ma rane od spodu i jakby w tej okolicy nie ruszała 2,3 nogami. Przełożyłem ją do osobnego pojemnika , jakie są Wasze opinie co do dalszego losu tej skolopendry?


  2. #2
    Migawa
    Guest

    Re: WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

    Obcy jestem z tobą !!!!

    Wszystko będzie dobrze !!!!


  3. #3
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

    ja stawiam ze skolopendra przezyla jesli niewdala sie jaka infekcja , Obcy -jak z bestia ?


  4. #4
    Obcy
    Guest

    Re: WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

    Nie przeżyła , była tak rozpruta ze wyszło jej troche bebechów na zewnatrz , padła po dwóch dniach


  5. #5
    justGreg
    Guest

    Re: WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

    Świerszcz morderca Nie był za duży ? Bo się teraz boję moim dawać coś większego niż mącznik :] Jak duża była skolo ??


  6. #6
    Obcy
    Guest

    Re: WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

    świerszcz był taki jak zawsze , skolopendra mała , poprostu zaatakowała dosc niefortunnie.. dalej karmie w takimi samymi świerszczami ,poprostu nieszcześliwy wypadek ;]


  7. #7
    speedi
    Guest

    Re: WYPADEK SKOLOPENDRA !!!!

    Witam.Masz jeszcze te 3subspinicepsy?Byłbyś zainteresowany wymianką na parę(ok 50cm)połozów kaspijskich?
    Jak co pisz na mailaroagromax@wp.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •