Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: mole woskowe - plastry ?

  1. #1
    Arrow
    Guest

    mole woskowe - plastry ?

    witam,
    kupilem sobie wlasnie plastry pszczele, polamalem je i ulozylem do polowy 3 litrowego sloika, przykryje to gaza, i wpuszcze larwy...

    mam tylko pytnie czy te palstry beda dobre, Jakub pisal o wosku, a ja w kazdej literwaturze nzajdowalem zaiwnki o polastrach pszczelich ??


  2. #2
    Hari
    Guest

    Re: mole woskowe - plastry ?

    Osobiscie nie rozmnazalem barciakow, ale jak Sułek z Biofila wysyłal, to wlasnie byly w takich polamanych, naruralnych plastrach, ktore pachnialy miodem. Larwy czuly sie w tym wysmienicie.


  3. #3
    Arrow
    Guest

    Re: mole woskowe - plastry ?

    aha dzieki wasnie bede mial od Lukasza


  4. #4
    sanches
    Guest

    Re: mole woskowe - plastry ?

    Tylko uważaj bo larwy lubią uciekać przez materiał a co dopiero przez gazę. Jak zaczynałem trzymać i przeczytałem, ze niejedzą nic prócz wosku, to się potem dopiero okazało, że świetnie przegryzają wszystko, prócz szkłą, bardzo grubego plastiku i metalu. Przegryzły mi grube materiały, grube worki plastikowe, i inne materiały w których to trzymałem. Jeżeli masz możłiwość wyboru to szukja plastrów suchych, bez śladów miodu.

  5. #5
    Arrow
    Guest

    Re: mole woskowe - plastry ?

    oki dzieki, mam osuszone plastry


  6. #6
    Grzechoo
    Guest

    Re: mole woskowe - plastry ?

    mam pytanie a skad mozna wytrzasnac takie plastry
    mieszkam w wawie i ula tu w zyciu nie widzialem


  7. #7
    Arrow
    Guest

    Re: mole woskowe - plastry ?

    w jakims pszczelarskim, ja mialem od znajomego znjamoej hehe za 10 zl 10 plastrow sporawe sa ja wiem ze 40x40 moze musze zmierzyc to Ci podam jak bedziesz chcial


  8. #8
    Hari
    Guest

    Re: mole woskowe - plastry ?

    Musisz sie zakręcic "w okolicach" związku pszczelarskiego i ładnie sie usmiechnąc


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •