Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Smrud i myszy :/

  1. #1
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    Smrud i myszy :/

    Jak zapewne wiecie myszy strasznie śmierdzą Co nienależy do najprzyjemniejszych żeczy :/ ja trzymałem myszy w garażu tak śmierdziało że ledwo co niezemdlałem. Zna ktoś dobry soposub na unicestwienie tego smrodu , oprucz zmieniania trocin ?? Bo chce hodować myszy ale starzy mówią że to tak śmierdzi że nieprzejdzie takie coś :/ Prosze o pomoc


  2. #2
    Double
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    nie da sie :/ nawet po dlugim wietrzeniu. po prostu ten smród jest nieodlacznym elementem myszy


  3. #3
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    Niestety tym gryzoniom zresztą tak jak innym zwierzętom hodowanym w domach trzeba systematycznie wymieniać ściółkę.


  4. #4
    eggmen
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    wystarczy wymienie sciołke 1-2 razy w tygodniu i nie zbedzie mocno smierdziec


  5. #5
    Gacek
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    zeby zmniejszyc smrod mysza daj torf zamiast trocin to pomaga bynajmniej w mojim przybadku torf swietnie absorbuje ten smrod


  6. #6
    JakubikF
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    U mnie klatka stoi w pokoju (moim) i wymieniam średnio raz na tydzień sciólkę. Smrodu jest napradę malo... choć na początku było go chyba więcej. W każdym razie, nawet teraz klatka stoi przy samym kompie, a ja nic nie czuje!!!


  7. #7
    Robert_R
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    Jeśli hodujesz te myszy na karme to może zamiast myszy hodować szczury lub chomiki. Sam się przymierzam do założenia hodowli karmowej i w sklepie zoologicznym właśnie do hodowli chomików mnie namawiają. Zapachu myszy podobno zlikwidować się nie da

    Pozdr.

    R.

  8. #8
    trials
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    szczury śmierdzą znacznie mniej, może zajmij się szczurkami.

  9. #9
    Gonzaj_
    Guest

    Re: Smrud i myszy :/

    to moze czasami zmienicie in trociny to pomoga miałem kiedys myszy w pokoju i nie sierdziała wystarczy ino zmienic Trociny raz na tydzien


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •