Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!

  1. #1
    Kenzo
    Guest

    JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!

    Jak rozmnożyc swierszcze (pokarm dla jaszczurek) ?? Bardzo chcialbym sie dowiedziec bo chcialbym je zaczac hodowac dla obserwacji ich i przy okazji mial bym za darmo pokarm dla mojej jaszczurki. PROSZĘ POMOZCIE !!!


  2. #2
    farmer
    Guest

    Re: JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!

    ile `razy mozna jedno i to samo walkowac... kurde poszukaj sobie na forum i na stronie terrarium.com.pl "zywienie"...poszukaj ez na innych stronach i dal ludzia jesli chodzi o ten temat swietry spokuj


  3. #3
    SławekS
    Guest

    Re: JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!

    Na dobry początek przeczytaj

    http://terrarium.com.pl/swierszczdomowy.php

  4. #4
    2P
    Guest

    Re: JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!


  5. #5
    iwan
    Guest

    Do farmer

    jesli nie chcesz pomoc innym to nic nie pisz. na dobra sprawe na kazde pytanie mozna znalezc odpowiedz w necie . jesli wiesz na jakiej stronie jest odpowiedz do pytania to podaj link potrzebujacemu lub ignoruj taki post i przejdz do takiego ktory jest na Twoim poziomie. wystarczy kozakow na tym forum.

    ps. spkoj pisze sie przez "ó" ale jak dojdziesz do 7 klasy to napewno Cie tego naucza.


  6. #6
    bartekg
    Guest

    Re: JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!


  7. #7
    Kenzo
    Guest

    Re: Do farmer

    DZIĘKI WAM LUDZIE !!!!!!!!!!!


  8. #8
    Kenzo
    Guest

    Re: Do farmer

    ALE TOBIE FARMER NIE !!!


  9. #9
    Kenzo
    Guest

    Re: JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!

    DZIEKI WSZYSTKIM !!!


  10. #10
    PMajdan
    Guest

    Re: JAK ROMNOŻYĆ ŚWIERSZCZE ????? POMÓŻCIE !!!

    Ja mam hodowle swierszczy. czekam na wyleg, ktory bedzie pokarmem pajaka. Trzymam je w terrarium szklamnym, przykrytym z gory ramka z siatka. W srodku podloze (takie, ktore po namoczeniu sie "rozrasta"), Kilka kryjowek, scianki do polowy sa wylozone korkiem. ogrzewam je lampka 20W, swierszcze maja jedzonko (wszelkie!) i wode. Same sie mnoza. Kopulija... I samice skladaja jakka. Podejzewam ze przez 2 tyg juz zlozyly ponad 200... bo przy samej sciance akwarium widze okolo 30, a skladaja je doslownie wszedzie.... Powodzenia! P.S: Mi sie ejszce nic nie wyleglo, ale jestem dobrej mysli.. Juz niedlugo...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •