Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: !!!TRUCIZNA!!!

  1. #1
    KnockeR
    Guest

    !!!TRUCIZNA!!!

    Czy macie jakieś sposoby na uciekające świerszcze mi czasami jakiś zwieje nie ma mocnych domowe wysoko skacząi szybko uciekają za szafy bądź łóżko. Czasami złapanie ich jest nie możliwe. Wiem że można zrobić truciznę i porozstawiać ją po pokoju na dekielkach składa się z boraksu, fluorku sodowego i cukru gronowego zwierzaki po zjedzeniu tego ponoć szybko padają U mnie w drogerii nie ma jednak borkasu i fluorku... nie wiecie gdzie to można dostać? albo czy znacie jakieś inne skuteczne mieszanki Już myślałem o płatkach nasączonych denaturatem ale to będzie śmierdziało i wątpię aby to zjadły.

  2. #2
    jey
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    a poco chcesz je zabijac? nie szkoda ci? moi starzy sie ich boja pare razy sie na nie natkneli troche sie podasali i po godzinie im przeszlo

  3. #3
    Emoman
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    Nie zabijaj ich, lecz przed podaniem wlóż do lodówki na kilka- kilkanaście minut, lub do zamrażarki na trochę krócej. Będą wtedy wolne i nie będą skakać ani uciekać. Minie kilkanaście minut zanim powrócą do normalnego stanu.


  4. #4
    KnockeR
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    hehe nie rozumiecie mnie chodzi mi o to, że czasami świerszcz mi ucieknie i nie moge go poszukac! wole aby zjadl trucizne niz w nocy biegal mi po lozku to nic milego. No i troche rodzice sie wqrzaja jak znajda swierszcza w kuchni! Jak ucieknie to niech zje cos i zginie a nie straszy domownikow! Jakas kara musi byc. Jak sie ma 10, 20, 50 swierszczy to idzie zapanowac ale jak ma sie kilka setek to zawsze jakis sie gdzies wymknie.

  5. #5
    Stolarz
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    zje ci trucizne wejdzie pod lózko i tam zgnije ...to glupi pom ysl:P


  6. #6
    KnockeR
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    ale zginie:]

  7. #7
    Hari
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    Nie zgnije bo predzej wyschnie :-)
    KnockeR, kapciem je...


  8. #8
    redknee
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    kup se tchorzofretke to ci powyjada wszystkie swierszcze biegajace po domu


  9. #9
    jey
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    a kto zje tchorzofretke??

  10. #10
    Hari
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    Pyton, albo boa.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •