Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Mysz - uciekinier

  1. #1
    furu
    Guest

    Mysz - uciekinier

    Cześć.
    Jakiś czas temu nawiała mi mała myszka.
    teraz jest już wielką mychą
    Próbowałem wszystkiego żeby ją złapać, ale omija płapki wszelkiego typu
    Macier jakieś pomysły jak można by ją złapać?
    pozdrawiam

  2. #2
    wrbirds
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    Nie wierze!!!
    Wystawiles taka typowa lapke na myszy? I nic?? Daj do lapki jakis przysmak, jakies miesko itp. Nie ma mocnych , musi sie zlapac :-)
    pozdrowionka

  3. #3
    furu
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    rozstawiłem w sumie trzy płapki i nic próbowałem z serem, wędliną a nawet karma dla psa
    Karmą żywi się regularnie, bo co rusz mam przegryziony worek
    Problem że nie mogę wyłozyć trutki bo mam jeszcze inne zwierzaki, a pozaty boje się że zdechnie gdzieś za szafą i bedzie niemiło pachniało

  4. #4
    wrbirds
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    nowoczesne trutki sa takie, ze po zdechnieciu myszka usycha a nie gnije :-)Wlasnie zeby nie smierdzialo w domu.
    Podobno takie wlasnie sa, ale nie wiem dokladnie jaka jest prawda:-)
    pzdr

  5. #5
    Lilo
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    Trafiła Ci się super inteligentna mysz,a Ty chcesz ją uśmiercić? Łap za wszelką cenę i rozmnażaj. Takie geny nie mogą przepaść.

  6. #6
    furu
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    buhahaha właśnie! Tylko jak ją złapać

  7. #7
    mordd
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    Są - mysz wysycha na wiór. Sprawdzałem w zeszłym roku jak miałem dzikie tlumy myszy w domu zimą.

  8. #8
    Obcy
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    Mi niedawno uciekł szczur w piwnicy stawaiłem pułapke taką zwykła tylko dzwinym trafem pułapka zawsze znikała i musiałem jej szukać po całej piwnicy a szczur sobie dalej biegał , wszystko było ok dopuki nie zagryzł jednaego malucha mieszkajacego sobie w klatce. Szczur który był na wolnosci chwycił małucha za noge i wyszarkał mu ją , znalazłem go w tej klatce martwego , teraz sie naprawde zdenerwowałem i juz rozłozyem trutke... w moim wypadku te zwyłke pułapki sie nie sprawdziły a teakiej klatki która sie zayka nie umiałem kupic więc została mi tylko trutka zanim tek killer wykkończy całą hodowle.

  9. #9
    Biber
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    normalnie ja w filmie "polowanie na mysz"


  10. #10
    RafalJG
    Guest

    Re: Mysz - uciekinier

    Sluchaj wez sprobuj nasypac sloneczniku za lozko lub jakas plyte tak aby pozniej zastawic z obu dwoch stron i aby mysz nie uciekla.. mysz predzej czy pozniej sie skusi a ty bedziesz slyszal trzaski lupek i zlokalizujesz gryzonia... No chyba ze wala sie u Ciebie jedzenie na podlodze to i to nie pomoze....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •