Wsumie to wiesz co ja ci radze......kup sobie poprostu larwy much one kosztuja niecale 2 zlote w zoologicznym lub wedkarskim, a ich jest tam naprawde durzolepiej na tym wyjdziesz i taniej zaplacisz...
Wsumie to wiesz co ja ci radze......kup sobie poprostu larwy much one kosztuja niecale 2 zlote w zoologicznym lub wedkarskim, a ich jest tam naprawde durzolepiej na tym wyjdziesz i taniej zaplacisz...