a kiedy je włozyłes do terra po klejeniu ? ile dni ? ja swoje włozyłem po ok tygodniu od sklejenia i jest ok, jedynie jeszcze dzieńprzed włozenie troche poprawiłem silikonem ale tez jest wszystko ok, wentylacje mam taka ze poprostu całe przykrycie terra to blacha perforowana.