tez z tydzien minal :/ ale mowie ,ze to nie akwarystyczny silikon tylko taki normal budowalny (uszczelnianie okien , klejenie itp.)
tez z tydzien minal :/ ale mowie ,ze to nie akwarystyczny silikon tylko taki normal budowalny (uszczelnianie okien , klejenie itp.)