-
Re: GOŁĘBIE
A wszyscy oczywiście śnimy o tym, żeby słabe i chore osobniki wyeliminować z hodowli.....czyli jakieś 80% węży. Przed następnym odwołaniem do natury puknijcie się wszyscy równo w czoło - to co mamy w terrariach z naturą ma tyle wspólnego co jamnik z wilkiem. NIE można karmic gołebiami - z taka ilością szczepów bakterii może sobie nie dać rady nawet najzdrowszy organizm, a zwierzęta w terrarium nie miały okazji sprawdzić się pod tym kątem, więc do odpornych nie należą.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum