A z skąd pozyskujesz otręby?

Już tłumaczę o co chodzi...

2 tygodnie temu założyłem chodowlę mączniaków.
Stadko startowe to 0,5 litra larw i...
jedzą jak by ich nikt wcześniej nie karmił

Wcinają już 5 paczkę otręb (koszt 1 zł za paczkę)

Czyli w tym tępie miesięczna chodowla wyniesie mnie 10 zł.
Rocznie 120 zyla?
Cosik dużo jak za uzupełnienie nenui mojego Lamparcika.

Ty również kupujesz otręby w sklepach spożywczych,
czy z innych, tańszych źródeł ?

Pozdrawiam
CUMULUS