Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jakie roslinki moge umiescic w terrarium dla...

  1. #1
    N3mezis
    Guest

    Jakie roslinki moge umiescic w terrarium dla...

    Na podloze mam wymieszany torf+piasek+brykiet kokosowe wilgoc w terra .to 70-80% temperatura w zaleznosci do miejsca od 23C do 32C przy lampce. Trzymam w nim 85 cm BOA C. Podloze zawsze jest wilgotne dzieki brykietowi kokosowemu nie wiem jakie roslinki moge w nim posadzic by zblizyc wezowi terrarium bardziej do naturalnego domu i zeby rowniez ladnie wygladalo, obecnie mam posadzony w nim tylko bluszcz. Moze da sie posadzic jakies porosty albo cos ??
    Pomozcie jesli mozecie
    Pozdrawiam

  2. #2
    Double
    Guest

    Re: Jakie roslinki moge umiescic w terrarium dla...

    ech niestety nie ma wiekszego sensu sadzic wezom roslinek, poniewaz po paru dniach bylyby calkowicie zniszczone (waz po nich lazi, a w koncu troche wazy takie stworzonko ;-)) do wezy nadaja sie jedynie rosliny o bardzo mocnych sztywnych lisiach, np duza echmea czy sansieweria, z czego ta ostatnia odpada, bo jest roslina sucholubna. echmee mozesz trzymac w takim terra, bo znosi duza wilgotnosc i wyzsze temperatury.


  3. #3
    N3mezis
    Guest

    Re: Jakie roslinki moge umiescic w terrarium dla...

    Gdzie dostane taka rosline jak Echmea i w jakich granicach cenowych??
    Dziekuje za pomoc.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Double
    Guest

    Re: Jakie roslinki moge umiescic w terrarium dla...

    nie bedzie problemu ze znalezieniem echmei w porzadniejszych i wiekszych kwiaciarniach. jednak beda to pewnie glownie male osobniki chyba ze poswiecisz sie i zamowisz duzy okaz lub cos w tymn stylu. nie powiem ci dokladnej ceny, ale tania ona nie jest


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •