Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

  1. #1
    nokeg
    Guest

    mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    czy moge zerwać troche mchu z lasu i dać go do terrarium ptasznika, jako fragment podłoża?? jak go przygotować, odrobaczyć czy coś?? wygotować to niebardzo, co mam zrobić żeby był on bezpieczny dla ptasznika, żeby żadne robactwo z tego nie wylazło, żeby nie zachorował od tego. Czy zwykły mech torfowiec może być?


  2. #2
    kazikrulz
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    normalnie to czego nikt nie odpowiada, sam jestem ciekaw ! niech ktos cos napisze, ma ktos mech w terra z ptasznikiem ?


  3. #3
    JoShi
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    > Czy zwykły mech torfowiec może być?

    Jestes pewiem, ze masz na mysli torfowiec. Nie jestem pewna, ale mam wrazenie, ze trofowce sa pod ochrona...

  4. #4
    nokeg
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    no możliwe:-) to objętnie jaki inny mech, jak zdezyfekować żeby mu sie nic nie stało??


  5. #5
    NukeIt
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    Ktos kiedys pisal, zeby na noc dac do wody i czyms przylozyc, zeby nie wyplywal - wtedy robactwo powinno powylazic
    (teoretycznie

  6. #6
    Black
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    Bierzesz kawalek mchu, zalewasz go letnia (nie ciepla!) woda i przycisnac czyms zeby byl caly zanurzony. Po 24h robaczki powinny sie utopic. Sam sie zastanawialem kiedys nad tym bo robaczki moga poczekac na obrzezu wiaderka W kazdym badz razie ja mam pare kawalkow mchu (nie wiem jaki gatunek) w terra. z jaszczurkami.
    Teraz tez przynioslem konar obrosniety mchem i mam zamiar go wsadzic do terra


  7. #7
    nokeg
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    to teraz jeszcze trzeba sie do lasu przejechać, zebrać troche kory i mchu do terra, dzięki za odpowiedz


  8. #8
    kazikrulz
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    tez dziekuje za odpowiedzi


  9. #9
    MaChNiC
    Guest

    Re: mech z lasu do terrarium ptasznika(?)

    morzesh zerwac mech z lasu ... ale potrzymaj go pare godzin w chlodnej (raczej zimnej wodzie ) ale tak zeby byl caly zanurzony .... wtedy wyplyną wszyscy nieproszeni goscie .... i mech jush gotowy ..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •