Ja od roku moze poltora staram sie ksztaltowac bonsai z sosny w stylu kaskadowym (kengai), mialem jeszcze jedno w stylu regularnym ale dopadla je przez zime jakas choroba chyba przędziorki i padło, na wiosne zamierzam dolaczyc jeszcze jakies nowe drzewka, raczej iglaste. Pozdrawiam i zycze powodzenia




Odpowiedz z cytatem