Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: bambus

  1. #1
    wrbirds
    Guest

    bambus

    Hej
    Czy ktos, ktokolwiek wie gdzie mozna dostac pedy bambusa!?? Tylko takiego prawdziwego a nie draceny z ikea.
    Dzieki za wszystkie ewentualne informacje
    POzdrawiam

  2. #2
    Łotysh
    Guest

    Re: bambus

    z tego co pamiętam to w Castoramie jest zawsze duzy wybór pędów bambusowych


  3. #3
    Bayzel_lamparci
    Guest

    Re: bambus

    Witam.

    jestem ciekaw czy mozna by wstawis takiego bambusa do terrarium z lamparcimi?
    Moze wiesz?
    widzialem cos takiego ale troche daleko od Ciebie Słupsk efektownie to wyglada.

    Pozdrawiam


  4. #4
    Łotysh
    Guest

    Re: bambus

    hm to zależy jaki bambus wam chodzi, czy tylko takie kijki bambusowe czy prawdziwą żywą roślinę,


  5. #5
    Sm0k3D
    Guest

    Re: bambus

    Zywa rosline?? Skad wziac zywego bambusa w Polsce, i czy nadawalby sei do terrra ze zbozowka??


  6. #6
    mordd
    Guest

    Re: bambus

    Wziąć można od kolekcjonerów (oferty w gazetach) lub z allegro (drogo). Nadawałyby się ale:
    te, które są stosunkowo niewielkie wymagają spoczynku zimowego i nadają się raczej do ogrodu, te, które wola wyższe temperatury sa zazwyczaj olbrzymie.........jak na standarty terra... Tak więc można mieć, ale jako czasową ozdobę terrarium zimowaną pod folią lub w szklarni. Oczywiście piszę o żywych.

  7. #7
    Łotysh
    Guest

    Re: bambus

    mi chodzi o to czy kolega mówiąc "bambus" miał na myśli taki pewien gatunek trawy który w sklepach jest sprzedawany pod nazwą "bambus" i dlatego się pytąłem. ale ta trawa też nadawała by się do terra


  8. #8
    mordd
    Guest

    Re: bambus

    Masz oczywiście na mysli nieśmiertelną dracenę))) też się nadaje - właśnie dla tego jest taka popularna, że jest niezniszczalna (+ oczywiście świetna reklama))))........

  9. #9
    Łotysh
    Guest

    Re: bambus

    nie, nie chodzi o dracenę "Looki Bamboo" (czy jakoś tak), kurcze nie pamiętam jak ta roślina się nazwywała, wkażdym razie jest to jakiś gatunek trawy, często dostępny wiosną w Obi innych dużych Marketach poszukam w książkach i podam tą nazwę, bede wytrwale szukał


  10. #10
    wrbirds
    Guest

    Re: bambus

    Sorki, ze tyle nie odpisywalem. TAK chodzi mi o zywy bambus, taka trawe, bo bambus nalezy do traw!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •