Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jaka roślina dla agamy brodatej?

  1. #1
    RIVENN
    Guest

    Jaka roślina dla agamy brodatej?

    Jaką roślinę - żywą można umieścić w terrarium z agamą brodatą?


  2. #2
    farmer
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    czesc... i widisz tu jest problem... bo wczoraj ogladalem zdjecia terra w ktorym rosklinnosc do korzeni zostala zjedzona przez brodata oczywiscie... jak ja bede wystrajal swoje terra dla brody to roslinki beda sztuczne... poniewaz jak agamka zje... to po pierwsze moze zaszkodzc jej i moze dostac biegunek tak jak po zjdedzieniu zbyt duzej ilosci owocow i warzyw itp. Po drugie jesli przez pomylke roslina bedzie trujaca albo zly wplyw bedzie wywierala na organizm to moze nie byc ciekawie... tak wiec osobiscie odradzam ci zywuch roslinek a probonuje sztuczne... moze cie zaciekawi oferta na www.biofil.pl oni tam maja ciekawa oferte i to bardzo realistyczna po calkiem przystepnych cenach....


  3. #3
    RIVENN
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    Dzięki za poradę, ja również zamierzam umieścić sztuczne roślinki, ale byłem ciekaw czy można i czy są takie żywe rośliny które można umieścić w terrarium z agamą nie szkodząc jej.

    Pozdrawiam
    RIVENN


  4. #4
    Double
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    sansiewiera, grubosz (drzewko szczesnia), aloes.... wszelkie sukulenty. nie wolno kaktusow, i nie radze roslinek 'sztucznych kamieni' bo szybko zostaja zdeptane przez agame albo zezarte przez swierszcza, zreszta jak cala reszta roslin.


  5. #5
    RIVENN
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    przykład podany z praktyki czy podane roślinki to tylko teoretyka?

  6. #6
    Double
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    jak najbradziej praktyka. tyle ze sansiewiera rosnie wysoko. polecam serdecznie tez gasterie.


  7. #7
    Łotysh
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    oj haniu, ale zapomniałaś dodać że wszystkie sukulenty oprócz wilczomleczów i jatrofy, bo są trujące


  8. #8
    Double
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    swieta racja!!!!! wyjasnie, ze wilczomlecze=euforbia


  9. #9
    Łotysh
    Guest

    Re: Jaka roślina dla agamy brodatej?

    a ja dodam euforbia = euphorbia ))))))))))))))))


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •