Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: bluszcz

  1. #1
    adis
    Guest

    bluszcz

    Czy do terrarium moge posadzic bluszcz

  2. #2
    worm
    Guest

    Re: bluszcz

    a do jakiego terra? pustynne, wilgotne i tak dalej.....

    >>>worm<<<

  3. #3
    adis
    Guest

    Re: bluszcz

    do pustynnego

  4. #4
    Łotysh
    Guest

    Re: bluszcz

    to musisz go posadzić do doniczkii często podlewać i zraszać, i nie sadź go w bezposredniej bliskości żarówki, najlepiej na drugim końcu terra (czy też innego źródła ciepła), jeśli masz tam kabel grzewczy to posadź roślinę tam gdzie go nie ma,


  5. #5
    worm
    Guest

    Re: bluszcz

    Łotysh napisal: "często podlewać i zraszać" tym sposobem trudno bedzie utrzymac warunki terrarium pustynnego, zreszta bluszcz nie jest najlepsza roslina do sadzenia w terrarium pustynnym....


    >>>worm<<<

  6. #6
    Łotysh
    Guest

    Re: bluszcz

    ale zraszać i podlewać tylko bluszcz, iwogle powiedziałem aby go posadzić w doniczce, a doniczka to taki twór że jak wlejesz tam wode (i nie ma ta doniczka dziurek) to ta woda tam zostanie i nie wleje sie na reszte terra ;P


  7. #7
    worm
    Guest

    Re: bluszcz

    myslisz ze woda nie bedzie parowac po wlozeniu do terra? a co do dziurek to nie wiem czy wiesz , ale jesli doniczka nie ma dziurki w dnie to woda pozostaje w doniczce i korzenie rosliny sa narazone na gnicie..... a za tym idzie wymiana rosliny na nowa....

    >>>worm<<<

  8. #8
    Łotysh
    Guest

    Re: bluszcz

    ta zależy jak podlewasz, jak wlewasz tak że jest tam bagno to racja, ale jak jest sie rosządnym i mądrym to daje się tyle ile potrzeba, u mnie tylko znikoma ilość doniczek ma dziurki i roslinom dobrze sie żyje, a poza tym widze że chcesz sobie dyskutować a mi się nie chce, więc powiem tak: Adis, rób jak chcesz, najlepiej posadź sukulenta i będzie problem z głowy


  9. #9
    worm
    Guest

    Re: bluszcz

    po prostu forum do tego sluzy, by dyskutowac, skoro nie chce sz dyskutowac to po co tu zagladasz?

    >>>worm<<<

  10. #10
    Łotysh
    Guest

    Re: bluszcz

    by dawać rady a nie dyskutować, do dyskusji jest czat


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •