Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Paprotka dla zbożówki

  1. #1
    yanex
    Guest

    Paprotka dla zbożówki

    Witam!
    Niedługo w moim domu będe miał nowego lokatora - małą zbożówkę. No i mam pytanko, a mianowicie czy do terrarium (dla tego niesamowitego gada) mogę włożyć paprotkę?? Czy nic to nie zaszkodzi?

    Pozdrawiam YANEX


  2. #2
    Double
    Guest

    Re: Paprotka dla zbożówki

    moze tylko zaszkodzic paprotce. wezom najlepiej sadzic sztuczne rosliny, poniewaz wspinajac sie i lazac wszedzie poniszcza wszystkie mozliwe rosliny. ale paprotke mozesz zawiesic pod sufitem terrarium, gdzie zbozoweczka nie bedzie mogla siegnac.


  3. #3
    yanex
    Guest

    Re: Paprotka dla zbożówki

    Siema

    Dobry pomysł z tym podwieszaniem, ale jak to zrobić?? U mnie sufit od terra to szyba + siatka, a z jakąś półką mogą być problemy...


  4. #4
    MinuS
    Guest

    Re: Paprotka dla zbożówki

    ja myślę żenie zaszkodzi to paprotce moja zbożówka nie łazi po kwiatkach ama ich sporo w terra to jeszzce zależy od węża


  5. #5
    yanex
    Guest

    Re: Paprotka dla zbożówki

    Witam
    Dzięki za dopowiedzi. Myślę że moja malutka zbożówka będzie Wam wdzięczna za porady .


  6. #6
    popekjr
    Guest

    Re: Paprotka dla zbożówki

    ja mam rosiczke w terrarium z mlodymi zbozowkami. ok 50 cm. pewnie zdechnie bo jest bardzo wrazliwa ale, mysle ze przynajmniej narazie dle mlodych zbozowek paprotke mozesz wsadzic. ale nawet nie wiesz jak wielkie urosna pozniej poniszcza, tak mi sie wydaje. pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •