Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ROSICZKI

  1. #1
    QBEUSZ
    Guest

    ROSICZKI

    mam nie typowe pytanie i nie wiem czy wogole dostane odpowiedz. mianowicie chcialbym miec rosiczke tylko ze nic o nich nie wiem bo zawsze jak czegos szukam to na tej stronce a nie zauwazylem nic o rosiczkach, jesli ma ktos lub zna jakies informacje bede wdzieczny za podzielenie sie nimi i gdzie wogole mozna takie cudo dostac dzieki i pozdro


  2. #2
    Paszczur
    Guest

    Re: ROSICZKI

    dostać możesz w OBI i niektórych kwiaciarniach. najpopularniejsze są drosera capensis i alicea. kupisz tesh na allegro.ppl albo na stronce macieja stelmacha. ceny ładnej capensis wachają się od 10 do 20 zł. na tym forum było to nie raz i poszukaj dobrze na google.


  3. #3
    Mantis
    Guest

    Re: ROSICZKI

    Uważaj bo roślinki w Obi często są w okropnym stanie

  4. #4
    QBEUSZ
    Guest

    Re: ROSICZKI

    oks dzieki


  5. #5
    Grzesiek007
    Guest

    Re: ROSICZKI

    Możesz także kupić owadożerne na giełdzie w Świętochłowicach od hodowcy.

  6. #6
    Banan
    Guest

    Re: ROSICZKI

    Ja wlasnie kupilem jedna na allegro.pl za 6.50 ;p;p;p;p


  7. #7
    Mimi.
    Guest

    Re: ROSICZKI

    Ostatnio jakiś koleś sprzedawał w Świętochłowicch polskie rosiczki (żadkie i chronione!) chociarz znam miejsce gdzie jest ich w cholere


  8. #8
    dzwonek
    Guest

    Re: ROSICZKI

    jestem hodowcom roślin owadożernych jak chcesz rada klikaj lub kupić:P


  9. #9
    kroliks
    Guest

    Re: ROSICZKI

    Rosiczki sa łatwe w chodowli Podlewasz je od dołu(lejąć na podstwke przegotowaną wodę)mogą stwać w jasnym miejscy nie pryskaj na nie wody bo bedą miały nieładne białe plamy muszą miec wilgotno ale nie za wilgotno nie podlwej ich nawozami bo zniszczysz im układ korzeniowy muszą miec ziemie o PH od 3 do 5 i takie cudo możesz kupić w OBI albo na Allegro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •