hehe dzbaneczniku i co sie tak chwalisz ?? a już sie dowiedziałem że ta konopia co ty wziąłeś to zwykła konopia siewna. Więc jej zawartość thc wynosi 0,0 %![]()
hehe dzbaneczniku i co sie tak chwalisz ?? a już sie dowiedziałem że ta konopia co ty wziąłeś to zwykła konopia siewna. Więc jej zawartość thc wynosi 0,0 %![]()