Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: o qrcze !!!!

  1. #1
    krzych01
    Guest

    o qrcze !!!!

    ZACZALEM SOBIE TUTAJ CZYTAC O ROSICZKACH I POWIEM WAM , ZE PODOBAJA MI SIE !!! MOZE JEST JAKIS ROSICZKO SPECJALISTA Z WROCŁAWIA KTÓRY MOGŁBY MI POLECIC JAKIS ŁADNY I NIE WYMAGAJACY GATUNEK NA POCZATEK? EWENTUALNIE ODSPRZEDAC!! Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC!!

  2. #2
    patyk
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Na allegro możesz kupić i roślinki i nasionka. Ja kupiłem nasionka, ale pewnie coś źle robię, bo są strasznie małe te roślinki

  3. #3
    Łotysh
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    hmm skoro z wrocka to może w Obi, choć sklep dosc kiepski to mają duży wybór owadożernych, a skoro jestes początkującym to niepolecam rosiczek na początek, lepiej żebys wzią się za cos mniej wymagającego, np. dzbanecznik


  4. #4
    Dymek
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Nie dzbanecznik jest juz dla bardziej zawansowanych chodowców.Dzbanecznik wymaga bardzo dużej wilgotności powietrza. Ja by polecał na oczątek muchołówke fajna i ładna roślinka.

    Pozdrawiam Damian

    Daamiaan@poczta.pl
    Telefon 508633790
    GG 3214841

    Być sobą i trzymać swego zdania

  5. #5
    Łotysh
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    co do wilgotności to wystarczy do terrarium wsadzić, serio dzbanus jest znacznie lepszy dla początkujących gdyz oprócz zapotrzebowania na wys. wilgotnośc nie potrzebuje większych wymogów, natomiast dla muchołówki trzeba duzo: odpowiednia gleba, woda do podlewania, itp itd (nie mowiąc o spoczynku na zime)


  6. #6
    Nephentes_Hybrida
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Dzbanecznik jest trudniejszy od rosiczek i muchołówek. Potrzebuje dużej wilgotności inaczej nie wytworzy się coś co jest w nim najpiękniejsze czyli dzbanki, a inne będą usychać.


  7. #7
    Dymek
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Zgadzam się z tobą Nephentes w 100 %.

    Pozdrawiam Damian

    Daamiaan@poczta.pl
    Telefon 508633790
    GG 3214841

    Być sobą i trzymać swego zdania

  8. #8
    Łotysh
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    mi tak rosiczka padła, za to dzbanki rosną wprost wybronie :| hmmm a to ciekawe


  9. #9
    Dymek
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Może za dużo karmiłeś Łotysh u, albo za mało karmileś i żle podlewałeś.?

    Pozdrawiam Damian

    Daamiaan@poczta.fm
    Telefon 508633790
    [i}GG[/i] 3214841

    Być sobą i trzymać swego zdania

  10. #10
    Łotysh
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    nie wiem, wiem w każdym razie ze dzbanka wystarczy dać do terrarium (gdzie jest duza wilgotnosc) karmic i podlewac i rosnie wspaniale jak na drożdżach, zadną specjalną troską go nie otaczam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •