Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: legalna konopia ?!

  1. #1
    SMITI
    Guest

    legalna konopia ?!

    witam,
    W sklepie ogrodniczym w moim mieście są dostępne nasiona konopii.Spzedawca mówi ze to są zwykłe konopie i że są legalne. Cena 5zł za kg. Czy są jakieś konopie legalne w polsce ??

  2. #2
    loker
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    przemysłówka... nie zawiera THC, lub zawiera bardzo małe ilości, możesz posadzić, to co wyrośnie możesz mieszać z normalnym paleniem, bo samego bys chyba za dużo musiał spalić...


  3. #3
    SMITI
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    ale czy przez hodowlę nie wejde w żaden konflikt z prawem ??

  4. #4
    MataManX
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    Nie !! ale po co ci one czy będziesz robił włukna konopne ?? :P Jeśli chcesz przyszpanować przed kumplami to możesz ją zahodować - jest prawie identyczna z konopiami indyjskimi. A jak chcesz ja palić to byś musiał ją na worki a nie na gramy kupować :P


  5. #5
    Tony_666
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    Nie,zwłaszcza że tej drugiej napewno niekupisz nasion w sklepach ogrodniczych:P.
    Zwykłą konopię tzw.siewną,przemysłową czy tam nazywaną także lnianą w sklepach ogrodniczych bezproblemu jest dostać jej nasiona ...


  6. #6
    chrzanu
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    Możesz też kupić jako żarcie dla myszy, papug itp. są sprzedawane w osobnych worewczkach, albo na wage.


  7. #7
    adamos
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    Ja bym uważał.
    Czytałem kiedyś we Wprost o facecie który miał z tego powodu powazne problemy i to tylko dlatego ze gliniy nie wyslaly zielska do badań.

    Adam

  8. #8
    persea
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    poszukaj w nece pod hasłem cannabis sativa poniewaz to tzw samosiejka a tu link do czegoś innego http://cannabiscenter.webpark.pl/index.htm#


  9. #9
    DEXiu
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    ŻADNA odmiana konopii nie jest w Polsce legalna. Konopię siewną (Cannabis sativa czyli taką ze sklepu ogrodniczego) można uprawiać ale trzeba mieć pozwolenie wojewody i kogoś tam jeszcze, które ciężko zdobyć a poza tym trzeba mieć z góry (przed rozpoczęciem uprawy) podpisaną umowę z odbiorcą-przetwórcą.


  10. #10
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: legalna konopia ?!

    no prosze juz widac kto pali ;-) hyhy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •