Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

  1. #1
    DarioC
    Guest

    pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    Witam, jestem tu nowy i interesuje mnie tylko roslinnosc czyli nic co ma nogi
    mam dwie mlode rosiczki i problem z karmieniem ich, taki ze nie moge sie dorobic owocowek
    mam sloik, w sloiku kawalki jablka, banana, i mandarynki - od dzis nawet cukier
    i problem jest taki ze to stoi juz ponad tydzien i jest z tego tylko jedna (i w dodatki bezczelna) owocowka, troche malo jak na moje potrzeby

    podajcie jakies rady, swoje doswiadczenia jak najlepiej sprowadzic do domu wiecej tych natretnych muszek
    wielkie dzieki za pomoc

  2. #2
    bestboy
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    ona pewnie już złożyła w tych owocach jaja i niedłógo powinieneś mieć kilka zależy czy była zapłodniona
    pozdrawiam

  3. #3
    JeRy
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    Rośliny owadożerne nie muszą dostawać owadów aby żyć...


  4. #4
    DarioC
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    JeRy ja nie pytam czy one musza jesc, bo wiem ze nie musza
    ale pytam jak skutecznie wyhodowac te male paskudy

  5. #5
    AGAM
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    hodować mozesz tak jak to robisz ale wpierw musisz od czegoś zacząć. Hodowla się z samych owoców nie stworzy. W lecie by się same zleciały, ale etraz jest ich bardzo mało. Najlepiej zamów w sklepie zoologicznym porcje zarodową. Hoduja sę bardzo ąłtwo - gorzej jest z ich wyłapywaniem z pojemnika - najlepsze są wiec formy nielotne.


  6. #6
    DarioC
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    a znasz moze jakies sklepy w necie zeby kupic muszki loty nieloty czy jakies inne
    bo u mnie w poblizu nie ma nic takiego, zoologiczne nie maja takich rzeczy, nawet nie ma nic wystarczajaco malego dla rosiczek, bo to mlode jeszcze

  7. #7
    AGAM
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    jesteś z Sosnowca z tego co widze więc polecam przejechać się do Katowickiego Kongo albo do Animalsa w Zabrzu i tam jeśłi nie będzie to napewno będziesz mógł zamówić. Jeśli bywasz w Krakowie albo nie szkoda Ci kasy na wysyłke to zobacz na www.biofil.pl


  8. #8
    DarioC
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    do zabrza to mi sie nie chce jechac
    jak dowiem sie jak dojechac do kongo to sie tam chetnie przejade, wyslalem do nich maila z paroma pytaniami i jak odpisza to sie tam przejade.
    dzieki za pomoc AGAM

  9. #9
    AGAM
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    DarioC mopzesz też spróbowac w sklepie zoologicznym w centrum w handlowym w Czeladzi. W Jaworznie też jest pare fajnych sklepów zoologicznych, i myśle że nie byłoby tam problemu ze sprowadzeniem muszek.


  10. #10
    Amatorek
    Guest

    Re: pokarm dla rosiczki - owocówka - jak wyhodowac ?

    U nas w Sosnowcu dostaniesz wyszukaj w spisie terrarystów chłopaka o nicku VENATOR - on sprzedaje porcje zarodowa nielotnych muszek za 5 zł o ile sie nie myle.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •