Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Eukaliptus

  1. #1
    Marek69
    Guest

    Eukaliptus

    Czy ktoś wie gdzie można dostac Eukaliptusa pilnie potrzeby z góry dziekuje za informacje


  2. #2
    Gdanszczanka
    Guest

    Re: Eukaliptus

    masz koale?:P


  3. #3
    mordd
    Guest

    Re: Eukaliptus

    Nasiona 2-3 gatunków bywają w sklepach. Conajmniej 2 produkuje "Tomaszewski" więc są do kupienia w supermarketach. Jeśli nie potrzebna żywa roślina to gałązki są stosowane w bukieciarstwie więc po prostu w kwaiaciarni można zdobyć.

  4. #4
    Marek69
    Guest

    Re: Eukaliptus

    Koaali niestety niie mam gałązki sa w kwiaciarniach ale się nienadają do karmienia są pryskane. Nie znasz może strony do Tomaszewskiego zajrzał bym na jego stronkę gdzie można zkupić .


  5. #5
    Norbi
    Guest

    Re: Eukaliptus

    A co masz zamiar karmić eukaliptusem.

  6. #6
    Adamek
    Guest

    Re: Eukaliptus

    jakis gatunek straszyka sie wyłącznie eukaliptusem karmi...

  7. #7
    Marek69
    Guest

    Re: Eukaliptus

    Dla wszystkich którzy są zdziwieni na co mi Eukaliptus .Będę nim karmił patyczaki Phasma gigas pozdrawiam wszystkich owadofilów


  8. #8
    Saurus
    Guest

    Re: Eukaliptus

    gdybym wiedzial skad to bym bral eukaliptus dla australijskich, moze karmienie jezyna jest przyczyna naglych, dziwnych smierci tych straszykow


  9. #9
    Marek69
    Guest

    Re: Eukaliptus

    Surus niemożliwe że to jeżyna chyba że zbierana przy drodze nie karmisz niczym innym


  10. #10
    Saurus
    Guest

    Re: Eukaliptus

    nie tylko u mnie sie zdarza ze ot, tak sobie, umieraja...tylko jezyna karmie. dopiero kiedy juz stracilem wszystkie australijskie zaczalem karmic bluszczem przy chwilowym braku jezyny reszte.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •