Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Rosilnka dla pajaczka ?

  1. #1
    Ra_B
    Guest

    Rosilnka dla pajaczka ?

    Czy moge dac do doroslego pajaka roslinke zywa ?? wiem ze pajak bedzie duzo kopal ale jezeli roslinka byla by w doniczce to czy cos staloby na drodze ?? gatunek pajaka to Acanthoscurria Geniculata

  2. #2
    sasiad
    Guest

    Re: Rosilnka dla pajaczka ?

    Pewnie że możesz, jednak licz się z tym że pająk może połamać liście itp
    Możesz też włożyć 1 żywą i 1 sztuczną. Kombinacji jest wiele.

  3. #3
    BoNo
    Guest

    Re: Rosilnka dla pajaczka ?

    Dla pajaczkow najlepiej jest dac sztuczne roslinki, zywa moze i ladniej , naturalniej wyglada, ale oprocz tego ze ptasznik moze ja wykopac to moze rowniez zakleic rosline pajeczyna , roslinka wtedy obumiera i gnije. Rozwijaja sie drobnoustroje ktore moga byc szkodliwe rowniez dla pajaka.

    Pozdrawiam BoNo


  4. #4
    _andros
    Guest

    Re: Rosilnka dla pajaczka ?

    możesz spokojnie dać żywe, nie wiem jakie koledzy mają pająki ale moje nigdy nawet nie próbowały przesadzić roślinki ani jej nie niszczyły, zresztą jak masz prawdziwą to tworzy ci się mikroklimat

  5. #5
    maga18
    Guest

    Re: Rosilnka dla pajaczka ?

    a jakie roslinki sa najlepsze ??? trzykrotka ???

  6. #6
    _andros
    Guest

    Re: Rosilnka dla pajaczka ?

    ja nie patrze za nazwy tylko poprostu ide do takiego sklepu z roślinkami i kupuje taką która sie będzie dobrze prezentować bendzie wytrzymała i tyle, biore taką jaka mi odpowiada

  7. #7
    fibus13
    Guest

    Re: Rosilnka dla pajaczka ?

    Najlepsza jest oplatwa.Najmniej wymagajaca ;-D


  8. #8
    wh6fxe
    Guest

    Re: Rosilnka dla pajaczka ?

    Radze uwazac zywymi roslinkami u pajakow. Po pierwsze:
    Genia jest dosc duzym pajakiem nie bedzie miala problemu by ja zniszczyc
    Moze (ale nie musi) przesadzic sobie roslinke co oczywiscie nie bedzie kozystne dla estetyki terra oraz dla roslinki
    Mode oplesc pajeczyna a roslinka obumrze..
    Wkorzeniach roslinki moga rozwinac sie jakies robactwa:/ (wiadomo korznie niekture obumieraja i gnija)
    Trzeba uwazac wpuszczajac swierszcza do aqwa :/ Jesli zobaczymy ze pajaaka nei bardzo swierszcz interesuje to trzeba koniecznei go odrazu z tamtad zabrac poniewaz roslinka napewno mu zasmakuje:/ (mialem taki przypadek u geka lamparciego:])


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •