Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: modliszka

  1. #1
    palcelizac
    Guest

    modliszka

    Jak to jest lepiej zostawiac wylinke modliszce czy lepiej ja moze zabrac??
    Nie mam pojecia czy ona ja zje tak jak patyczaki czy moze bedzie tylko zasmiecac terra???

  2. #2
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: modliszka

    Zazwyczaj modliszki nie odmawiają sobie tego rarytasu , jakim jest ich wylinka. Poprostu jak jej nie zje w ciągu całego dnia to sprzatnij .


  3. #3
    PULSAR
    Guest

    Re: modliszka

    Mi nigdy wylienk zadna modliszka nie zjadla, wiec sobie zostawialem...

  4. #4
    mantid
    Guest

    Re: modliszka

    Wiem Krzysztofie W, że chcesz być autorytetem w każdej dziedzinie ale tym razem nie trafiłes... Ja na czymś się nie znasz nie nie pieprz głupot. Ile modliszek hodowałeś (trzymałeś) ?

    Modliszki nie jedzą swoich wylinek - one polują na żywy, ruszający się pokarm. Wylinkę możesz usunąć z czystym sumieniem z terrarium, nie jest ona nikomu do niczego potrzebna.
    Przez ostatnie 10 lat nie widziałem nigdy modliszki jedzącej swoja wylinkę.

  5. #5
    palcelizac
    Guest

    Re: modliszka

    dziekuje.

  6. #6
    Artur
    Guest

    Re: modliszka

    Jesli chodzi o rarytas jakim jest wylinka to patyczaki sobie tego nie odmowia (zadko), ale co do modliszek to popieram mantida i radze Ci sie od niego uczyc


  7. #7
    Jaca
    Guest

    Re: modliszka

    Hmm, mam do Was pytanko, czy karaczany zjadają swoją wylinkę?

    Jeśli nie, to sprawa wygląda już jasno: prostoskrzydle i straszyki (blisko spokrewsnione rzędy owadów) zjadają wylinki, a dawniejsze chełmce, do którycgh swego czasu, oprócz karaczanów, zaliczano również modliszki, nie zjadają wylinek.

    Tak więc, czy karaczany zjadają wylinki?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •