Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

  1. #1
    MARIKA
    Guest

    CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    OSTATNIO JADŁA JAKIŚ TYDZIEŃ TEMU ŚWIERSZCZA.TERAZ CHOCIAŻ MIESZKA Z DWOMA ŚWIERSZCZAMI TO JE OLEWA A JEST NAPEWNO GŁODNA.A TAK WOGÓLE ILE ŻYJĄ MODLISZKI?

  2. #2
    Krychol
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    To dlatego chcesz ją sprzedać bo nie je czy zbliza się kres jej zycia??

  3. #3
    Krychol
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    Przewaznie modliszka po ostatniej wylince zyje krótko- chyba do roku czasu!!

  4. #4
    MARIKA
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    ostatnio wylinkę zrzucała jakieś 3 mieś temu i nie chcę jej sprzedać dlatego że niby jest stara tylko z innego powodu.a o wiek pytałam się z ciekawośći bo nigdzie nie mogłam znaleść konkretnej odpowiedzi na ten temat.A tak poza tym co mam zrobić żeby zjadła?

  5. #5
    Krychol
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    W sumie to nic nie moesz zrobić bo przeciez jej nie zmusisz. Mozesz tylko czekać!! Jak zgłodnieje to na pewno zje!

  6. #6
    Robal
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    Nie wiem, po której wylince jest twoja modliszka, ale moja po piątej też przez tydzień nic chciała jeść w końcu po tygodniu się zniecierpliwiłem i wsadziłem ją do garnka razem ze świerszczami, zaganiałem je do niej i zjadała. Nie napisałaś też, jakiego gatunku jest twoja modliszka, a to przeszkadza w dojściu do tego, co jej dolega (moja to Sp gastrica). Ogólnie z modliszkami trzeba być cierpliwym, bo one takie są. A w ogóle to widziałaś lwa, który jadłby codziennie? Wszystkie drapieżniki wytrzymują bardzo długo bez jedzenia a modliszka do nich należy, więc nie martw się o swoją tylko troszeczkę pomóż jej w zdobyciu pokarmu, myślę ze wszystko będzie dobrze.


  7. #7
    Robal
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    Jeszcze jedno przed wylinką modliszki nie jedzą wogule, a także trochę czasu po wylince.


  8. #8
    corno
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    Da się karmić modliszkę "ręcznie"
    Ja tak robie ze swoją uszkodzoną hierodulą m.
    Bierzesz świerszcza i go musisz niestety uszkodzić, tak by wnętrzności wyszły. przykładasz to na pensecie albo szpilce do buźki modliszki i ona powninna zacząć jeść. Trzeba mieć cierpliowść i próbować troche zanim się przekona. Po chwili powinna złapać pokarm w odnuża a wtedy puszczasz świerszcza i zostawiasz modliche w spokoju aż zje.

  9. #9
    Robal
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    Co stało się twojej modliszce?


  10. #10
    corno
    Guest

    Re: CZEMU MOJA MODLISZKA OD DLUŻSZEGO CZASU NIE JE?

    Wejdz Robal na posta z phasmodea pod adresem http://www.mga.com.pl/~adampl/phorum...&i=8230&t=8230 - tam jest opisane co i jak.


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •