-
Re: Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja Modliszka .........
niekoniecznie ja kiedys sie nie powstrzymalem i wyjalem modliszke przed wylinka (to byla jej pierwsza wylinka u mnie i jeszcze nie wiedzialem ze bedzie wlasne przechodzila) jak ja wsadzilem spowrotem to wszystko wygladalo ze jest ok ale jakas godzine pozniej zobaczylem ze lezy na lisciu. byla bardzo slaba. przyczepilem ja odpowiednio i przeszla wylinke bez problemu. ale jak sie domyslam to ty juz swoja za dlugo przetrzymales i nic jej nie pomoze. no coz czasem tak sie zdarza
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum