Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: MODLISZKA HIERODULA

  1. #1
    KRYSZOX
    Guest

    MODLISZKA HIERODULA

    JAKIEJ WIELKOŚCI SĄ MŁODE MODLISZKI PO 1 WYL gatunku Hierodula mem... cos tam te zielone duze ... nie pamietam dokladniej nazwy !!


  2. #2
    KRYSZOX
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    ahhaaa i jeszcze mi powiedzcie czy moge kawałeczkami swiersza karmić level 1 ???
    takie maciutkie na pencecie ??


  3. #3
    Remus
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    Jeżeli będą chciały jeść to możesz karmić kawałkami świerszcza.Ale lepiej postaraj się o muchy owocówki lub wylęg świerszczy.


  4. #4
    KRYSZOX
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    ale jakiej wielkosci one będą ?????
    aha zrobiłem im domki kazda ma przydzielony kieliszek do wódki ;d;d;d
    w środku troszke torfu kawałeczek wykałaczki i kawałeczek sztucznej roślinki
    co o tym sądzicie ????


  5. #5
    Remus
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    Ja też w kubki nasypałem torfu,kawałek sztucznej roślinki i patyczek.A czym przykryjesz kieliszek????Co do ich wielkości to ok 1cm.


  6. #6
    KRYSZOX
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    a co ile karmić je ??? !!!!
    tylko szybko potrzebuje informacji
    ;]


  7. #7
    faith_in_sounds
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    Daj im po muszce, jak nie zjedza nie dawaj wiecej, pewnie nie chca jesc. Jesli zjedza sprobuj dac nastepne. Przez pare dni tez moga nie jesc Ja nie karmiles przez kilka dni to dobrze bylo cos im podac, chyba ze zwisaja i szykuja sie do nastepnej wylinki.
    Pozdrawiam
    faith_in_sounds

  8. #8
    KRYSZOX
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    heh cały czas se siedzą na pończoszce która jest zarazem przykryciem do kieliszka;]


  9. #9
    ross
    Guest

    Re: MODLISZKA HIERODULA

    Kupuje w poniedzialek ta modliszke. Czy musi miec koniecznie jakies swiatlo? Szukalem w archiwom i zawsze pisze ze jak chce. To jak to w koncu jest? oraz jaka jest najodpowiedniejsza temp.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •