Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Modliszka zwymiotowała :((

  1. #1
    Remus
    Guest

    Modliszka zwymiotowała :((

    Kurcze dokładnie tak się stało jak napisałem w temacie.Jest to Phyllocrania paradoxa.Jadła jak zwykle to samo,czyli wylęg świerszczy bo jest dopiero L2.Wiecie może dlaczego tak się stało??


  2. #2
    AGAM
    Guest

    Re: Modliszka zwymiotowała :((

    Poszukaj we wcześniejszych postach. Niestety ale po wymiotach modlicha zwykle pada


  3. #3
    Remus
    Guest

    Re: Modliszka zwymiotowała :((

    Faktycznie to śmierdzi jak cholera.Kurde wkurze się troche jak ona walnie w kalendarz (( bo jest taka ładna.Może uda mi się ją uratować.Wyczyściłem jej pojemniczek i zmienie pokarm na małe pajączki i owocówki.Wcześniej pajączkami karmiłem gastrice i nie było żadnego problemu.


  4. #4
    Remus
    Guest

    Re: Modliszka zwymiotowała :((

    Jak narazie jest wszystko dobrze )))))))


  5. #5
    glina
    Guest

    Re: Modliszka zwymiotowała :((

    Po wymiotach jeszcze mi nigdy nie padła - zdarzyło sie pare razy że wymiotowały i tyle. Nie wiem dlaczego i co robić żeby sie to nie działo ale nigdy nie było z tego powodu problemu
    W zasadzie wydaje mi sie że moje modlich wymiotowały po bardzo obfitym posiłku

    pozdrawiam

  6. #6
    Tobasz
    Guest

    Re: Modliszka zwymiotowała :((

    U mnie tez wymiotują

    Myśle że powodem tego są odchody lub nie strawione rośline resztki w ciele owada karmowego ,które jak najszybciej musza "wyjsć" z ciała modliszki.

    a co Wy myslicie o mojej teori?


  7. #7
    Remus
    Guest

    Re: Modliszka zwymiotowała :((

    Tobasz całkiem jest to możliwe z tymi resztkami roślin w zwierzętach karmowych.Na szczęście u mnie się to dobrze skończyło i modliszka jest już zdrowa.


  8. #8
    Tobasz
    Guest

    Re: Modliszka zwymiotowała :((

    u mnie sie to zdarza jak daje karaczany. czasami podaczas jedzena widać jak by w karaczanku cos było . substancja ta w karaczanku jest bardzo podobna do wymiocin


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •