Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zdeformowana noga :(

  1. #1
    PaWeL^
    Guest

    Zdeformowana noga :(

    czesc

    dzisiaj moja modlicha (H.Membranacea) przeszła wylinke ma juz z 5 cm ciałka i tutaj pojawil się problem ponieważ noga uległa deformacji za stawem kolanowym a mianowice noga odgiela się w drugą strone tworząc łuk ((( modlicha stoi na 3 nogach a tamta wisi bezwładnie w dół ( i tutaj pytanko, wiem, ze w takim momęcie powinno się amputować noge, tylko jak ? odiąć malymi ostrymi nożyczkami tuż przy stawie udowym ? (tam gdzie noga wychodzi z tułowia) :/ trzeba jakos zabezpieczyc miejsce odcięcia ? przełożyć ją do innego pojemnika z papierowym ręcznikiem na dnie ?

    z góry thx za rady


  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: Zdeformowana noga :(

    eeeeeee noga już ucięta, nie uciołem jej na stawie udowym, lecz kolanowym myślałem, ze będzie gorzej, ale ona jak gdyby nawet tego nie poczuła :]


  3. #3
    kroni
    Guest

    Re: Zdeformowana noga :(

    niepotrzebnie.to sie czesto zdarza,a modliszki to nie owady biegajace za porzywieniem ,chyba że chodzi ci o aspekt wizualny ale i to można sobie odpuścić.pozdrowienia

  4. #4
    mantid
    Guest

    Re: Zdeformowana noga :(

    aspekt wizualny ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Bardzo donbrze ze odciales (patrz FAQ) powinienes raczej amputowac noge calkowicie....


    pozdrawiam


  5. #5
    PaWeL^
    Guest

    Re: Zdeformowana noga :(

    calkowicie ? wydaje mi sie ze noga byla tylko uszkodzona od kolana w dół, dlatego odciąłem tylko w polowie ? i co teraz mam zrobic ciąć jeszcze raz ?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •