Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pomózcie mi-nie wiem co zrobić !!!!!!!:(

  1. #1
    MarHel
    Guest

    Pomózcie mi-nie wiem co zrobić !!!!!!!:(

    Moja modliszka L2 już teraz L3 wczoraj przeszła po wylince ma zdeformowane odnóża jakieś takie długie i powyginane w bok zamiast chodzić na koniuszkach tylniech bo to tylnie takie ma chodzi tak prawie bo całych nogach tak jakby na kolanach co mam zrobić i proszę bez komentarzy że to było już kiedyś albo co jak ktoś może i ma czas na napisanie bardzo dziękuję


  2. #2
    MTI
    Guest

    Re: Pomózcie mi-nie wiem co zrobić !!!!!!!:(

    Nie dodrze, teraz musisz poczekać jeszcze kilka dni i zobaczyć co sie będzie działo. Możliwe że konieczna będzie do amputacja. Ale nie martw sie jest jeszcze młodziutka i noga zdąży sie zregenerować. Jeśli jest to, tak jak mówisz, jedna tylna noga to nie powinno to przeszkodzić w kolejnej wylince. Napisz jeszcze co z twoimi pozostałymi hierodulkami. Czy też miały kłopoty podczas lnienia.


  3. #3
    MarHel
    Guest

    Re: Pomózcie mi-nie wiem co zrobić !!!!!!!:(

    Ale ona wygląda jakby się czołgala a co do pozostałych to jeszcew nie przechodziły u mnie wylinki ale mają sie dobrze ale z toą L3 teraz to nie mam pojęcia co się dzieje nie podoba mi sie to


  4. #4
    patrik
    Guest

    Re: Pomózcie mi-nie wiem co zrobić !!!!!!!:(

    uuuuuu to bardzo paskudna sprawa i zdarza sie bardzo często po pierwsze musisz podwyzszyc wilgotność po drugie nic inego neimozesz zrobić jak ją karmić i czekać do nastepnej wylinki a zeby wylinka była jak najwcześniej to powinieneś podwyższyć temperature i wilgotnośc oraz jak najczęsciej ją karmić przy nastepnych wylinkach powinno jej sie znacznie poprawić


  5. #5
    MarHel
    Guest

    Re: Pomózcie mi-nie wiem co zrobić !!!!!!!:(

    Wczoraj przeszły u mnie wylinke pozostałe trzy i maja sie dobrze
    teraz wszystkie są L3


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •