Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

  1. #11

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    fajnie było by je jakoś odebrać może popróbuj zgłosic to do innych instytucji zajmujących sie zwierzakami


  2. #12

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    salamandra zrobil by z nimi porzadek huehehe jak z osobami trzymjacymi ptaszniki

  3. #13

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    mieszkam w Legnicy a jakos mnie jeszcze nie bylo w tym sklepie :/ ale chetnie go odwiedze. Jak co to moge tez porzyczyc aparat od qmpla i zrobic zdjecia


  4. #14

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    ejjjjjjjjjjjjjj ... tak dalej byc nie moze ... jestem z Lubina moge zalatwic aparat i wszystko co bedzie trzeba tez moge sie zrzucuic czy pomoc gdzies zadzialac ... trzeba pomoc tym zwierzakom a jak nie im to przynajmniej zeby nastepne tak nie ciepialy. jesli chce ktos sie ze mna spotakc zapraszam na gg chetnie przyjde i przejde sie do tego sklepu moze kastet przy szczece mu cos wytlumaczy !! zreszta policja pewnie tezmoze zaintreweniowac .. w takim przypadku ...



    pozrdo dla wszystkich prawdziwych....
    gg2411599

  5. #15
    RafalJG
    Guest

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    Tak czytam, to wszystko i nawet sam mam taki przypadek we wroclawiu.. ale moje pytanie brzmi: GDZIE JEST SALAMANDRA!? Niby chronia zwierzeta a potrafia zabierac tylko kedziorki z hodowli prywatnych gdzie pajaki maja znakomite warunki do rozwoju a jesli chodzi o sklepy to nawet nie kiwna palcem!

  6. #16

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    trzeba tam wjechac i mu je poprostu zabrac

  7. #17

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    Powinno byc jak w Ameryce...policja od zwierząt, jak koleś nie dba to zabiaraja i kieruja sprawe do sądu... ale to jest POLSKA niestety ;/... jak tak słysze o takich skur******ch to mi się nóż w kieszeni otwiera


  8. #18

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    TOZ czy Salamandra nie zawsze wystarczą. Nie mają aż takich uprawnień.
    W zasadzie jedyną instytucją która jest w stanie coś zrobić to Powiatowy Lekarz Weterynarii (dokładnie ten sam który wydaje akty urodzenia w niewoli). Mają stosowne uprawnienia nawet do zamknięcia sklepu. Proponuję wykonać do nich telefon albo jeszcze lepiej przejć się tam samemu i poinformować o całej sprawie.

    Pozdrawiam.

  9. #19

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    No to ludzie z oklicy legnicy zbieramy sie w troche osob , wjezdzamy do kolesia do skepu wynosimy zwierzaki kazdy wezmie cos czym bedzie mogl sie zajac i w dupie koles bedzie mogl nam skoczyc :d

  10. #20
    dr Robert
    Guest

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    Nie znam dobrego wyjścia z tej sytuacji, natomiast mogę powiedzieć, że na pewno organizacją powołaną do tego typu działań nie jest Salamandra. Nie próbujcie zwalić na tę organizację rozwiązania wszystkich nieszczęść jakie zdarzają się zwierzętom. Ta organizacja nie zajmuje się problematyką humanitarnego przetrzymywania zwierząt tylko ochroną przyrody.
    Gdy chodzi o policję od zwierzat w Ameryce to mówiąc krótko "pic i fotomontaż", nie warto opierać się na filmach na Animal Planet. Warunki przetrzymywania zwierząt w sklepach zoologicznych w USA są tragiczne, generalnie dużo gorsze niż w Europie i w Polsce. USA w żadnym wypadku nie powinny być w tej mierze wzorem.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •