Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

  1. #21

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    spko tylko moim zdaniem ten temat za bardzo nie dotyczy tego co jest w stanach akutrat guzik mnie to obchodzi bo tamtym zwierzakom ja niestety nie pomoge a tym moge ,wiec ruszmy sie i chodzmy tam !! i zrobmy z kolesiem pozadek

  2. #22
    sy
    Guest

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    Mam nadzieję, że uda Nam się w końcu "skrzyknąć" i coś z tym zrobić. Jak to mówią "tam gdzie ludzi kupa i Herkules dupa". Niech ktoś zaproponuje termin, sposób dzialania i kto chciałby pomóc, niech się zadeklaruje (no i oczywiście Ci, którzy mogli by je zabrać do siebie). Ja mogę pomóc od strony weterynaryjnej (moja znajoma weterynarz z Legnicy kończy specjalizację z egzotycznych i jest w tym na prawdę dobra - ostatnio złożyłyśmy nawet połąmaną łapkę małemu gekonikowi lamparciemu, założyłyśmy gips i się zrosła, nie mówiąc już o agamie brodatej, zagłodzonej prawie na śmierć - była zabawką dziecka, a że nie jadła i ustał metabolizm, to nikogo nie obchodziło - dobrze, że się udało, ale ona była już jedną nogą na tamtym świecie). Czekam na propzycje. Mam nadzieję, że będzie Nas dużo.

    Pozdrawiam
    Sylwia

  3. #23

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    no ja na pewno sie na to pisze postaram sie dopasowac do jakiegos terminu najbardziej odp mi w sumie jakis czwartek albo sobota wjezdzamy tam i robimy pozadek ja moge zabrac cos do siebie a pomoc weterynaryjna moze sie przydac takze ludzie piszcie i decyducie sie bo zwierzaki czekaja na nasza pomoc !!

  4. #24

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    ja tez sie pisze.... najlepiej sobota


  5. #25

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    no i ja tez tylko dermin ustalcie

  6. #26

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    Nowiec , tak u nas tak jak Furus pisal to bedzie kilka osob z lubina wiec my mozmy przyjechac w sobote dajmy na to o 11 do legnicy dobrze by bylo zeby ktos po nas wyszedl i w kilka-kilkanascie osob sie tam bujniemy to co ?? moze byc ta sobota ??

  7. #27

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    Możemy wyjść po Was na dworzec. Sobota jak najbardziej pasuje, tylko jeszcze jedno pytanie - kto weźmie zwierzaki?

  8. #28

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    byliscie juz tam?? jak nie to ja sie pisze na to moge wziasc jakiegos zwierzaka, najlepiej weza bo to akurat hoduje dla mnie termin kazdy moze byc bo mieszkam w legnicy pozdro


  9. #29

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    To ja z Furusem i kilkoma innymi osobami z Lubina mozemy sie zgadac nalepiej by byla jakas sobota albo zaraz po swietach ... podjacie termin i godz. my po prostu przyjedziemy i moze byc pod pksem ... ja moge wziasc kilka zwierzakow mam gdzie trzymac i mysle ze zapewnie i pomoc i dobry byt pozrdo jelsi chce sie ktos blizej dogadac to gg 2411599

  10. #30

    Re: SKLEP ZOOLOGICZNY W LEGNICY - POMOCY

    Nie bardzo rozumiem... Chcecie zwierzaki odkupic, czy po prostu wejsc gosciowi do sklepu i mu je ukrasc? Jezeli to pierwsze, to napedzicie mu kasy i on znowu to zrobi. Jezeli to drugie, to bedziecie w o wiele gorszej sytuacji niz on. Napad, kradziez i rozboj sa o wiele bardziej powaznymi sprawami, niz przetrzymywanie zwierzat w zlych warunkach... Nie lepiej zawiadomic policje?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •