ja bym taki pewien nie był tych 2 tygodni... młode raczej często wypada karmić, ale jeśli nie masz innego wyjścia jak zostawić ją na 10 dni to zostaw i napisz później czy się udało.
ja bym taki pewien nie był tych 2 tygodni... młode raczej często wypada karmić, ale jeśli nie masz innego wyjścia jak zostawić ją na 10 dni to zostaw i napisz później czy się udało.