ja własnie mam teraz w domu temp. 23 *C ale w przysżłm roku w zimie napewno tak wysoka nie bedzie-wiec planuje wykonac tak jak na rysunku. niebieskie to terraria ,ponizej zarówki-akcja sie toczy na regale-myslicie ze to dobry pomysł?