Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: pająki?

  1. #1
    dex_88
    Guest

    pająki?

    czy można karmić modliszki (prawie) tylko pajakami?
    chodzi o rózne takie piwniczne garażowe pod parapetowe itd. :P

  2. #2
    Lukas_d2005
    Guest

    Re: pająki?

    nie bo pająki nie są dobrym pokarmem to raz a dwa mogą zaatakować modliszke (był przypadek że komuś krzyżak wpieprzył kędziorka ;] )


  3. #3
    kaczi
    Guest

    Re: pająki?

    Nie powinno sie karmic modliszek pajakami
    * to modliszka moze stac sie pokarmem pajaka . . .
    * zanim pajak zostanie zjedzony to moze naplesc troche pajeczyny w ktora moze pozniej zaplatac sie modliszka . . .


  4. #4
    AGAM
    Guest

    Re: pająki?

    dlaczego twierdzisz że to nie dobry pokarm?? a co do zjedzonego kędziorka, to chyba jasne, że podawany pająk musi być mniejszy od tego kto ma go zjeść i trzeba dopilnować aby został zjedzony a nie zamieszkał w pojemniczku, a najlepie podać go martwego.


  5. #5
    Vixa
    Guest

    Re: pająki?

    Ja podawałam modliszkom pająki, ale nie były większe niż szerokość jej głowy. I nie naplótł żadnej pajęczyny, bo modliszka złapała go i zaczęła wpierdzielać od razu zaczynając od nóżek ;P Więc nie uważam pająków za zły pokarm :]

  6. #6
    Saurus
    Guest

    Re: pająki?

    AGAM- to ze bedzie mniejszy niczego nie gwarantuje, gdyby porownywac lownosc i agresje to nasze krajowe pajaki lepiej pod tym wzgledem wypadaja


  7. #7
    ława
    Guest

    Re: pająki?

    hm....
    to jest fakt że pająk może zaatakować modliszke...
    ja wyjechałem nad morze to moja mama się zlitowała i wrzucała moim modliszkom żarcie .

    powiedziała "wrzuciłem tej po środku pająka" przyjechałem do domu. zaglądam do terra a tam "głowa" pajaka ... obżarty odwłok i nóżki.Sądząc po wielkości "głowy" pająk był baaaaardzo duży :/ modliszka żyje ale mogło być różnie.

    a co to ataku pająka na modliszke....
    to nie jest wcale tak jak mówicie... pająki są o tyle gorsze ,że są jadowite ,ale zarówno pająk,jak i :świerszcz,pasikonik,mączniak, mogą zaatakować modliszke...


  8. #8
    AGAM
    Guest

    Re: pająki?

    właśnie, zresztą jak mówiłem pająka można podać martwego. Nie rozumiem tylko dlaczego pająi nie śa dobrym pokarmem wg Lukas_d2005 - nie neguje, tylko nie rozumiem i prosze o uzasadnienie.


  9. #9
    ława
    Guest

    Re: pająki?

    pewnie chodziło mu o ryzyko ukąszenia i śmierci modliszki ...
    modliszki nie są takie głupie jakby się zdawało ;P ,ale to fakt...świerszcz może zaatakować lecz nie jest jadowity...

    ale co do "pozywności i wydajności" pająków też nie rozumiem...


  10. #10
    Saurus
    Guest

    Re: pająki?

    Chodzi o sklad- np. maczniki sa zlym pokarmem, bo zawieraja mnostwo tluszczu, mnostwo chityny i malo bialka (drewnojady tak samo).


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •