Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: guinennsis

  1. #1
    PilotHawk
    Guest

    guinennsis

    Moja modliszka plistospiloty guinennsis przeszla tak zle wylinke ze niepotrafi nawet zlapac swierszcza. I musze jej dawac od innej modliszki ktora upoluje i zabije.
    I mam pytanie poniewasz bardzo chcialem wychodowac taka dorosla od L1 do L10 modliszke nie powiodlo mi sie. Wiec czy jest taka osoba ktora mogla mi sprzedac taka modliszke? Plistospilota guinennsis samica najlepiej niedawno po wylince w przestepnej cenie?

    Pawel
    P.S.
    Prosze moderatora o niewykasowywanie tego posta
    poniewasz jest on dla mnie moze nawet jedynym ratunkiem.

  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: guinennsis

    Jeśli będzie ona w stanie zawiesić się i utrzymać w czasie wylinki to zostaw ją przy życiu i karm ze szpilki lub pensety. Sam zabijaj dla niej pokarm a nie zabieraj go innej modliszce.


  3. #3
    tonio
    Guest

    Re: guinennsis

    Mały oftop:
    Wiem co znaczy hodować modliszkę od L1 do imagio. Miałem kiedyś gastrice która była u mnie od L1 a przy wylince imaginalnej strasznie ją powykręcało i niestety musiałem ją uśmiercić Współczuję i życzę aby ktoś sprzedał tobie drugi taki okaz.


  4. #4
    ława
    Guest

    Re: guinennsis

    jeśli jest jeszcze na etapie np.3wylinki to bez problemu przeżyje ,ale jeśli to jush imago to może będzie żyć ,ale to będzie "roślinka" ;(


  5. #5
    PilotHawk
    Guest

    Re: guinennsis

    ale ja sie pytam czy jest taka osoba ktora mogla by mi sprzedac dorosla modliszke tego gatunku

  6. #6
    Igor6
    Guest

    Re: guinennsis

    daj to działu kupie albo p[oszukaj w sprzedam....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •