Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: czy warto...

  1. #1
    anarchous
    Guest

    czy warto...

    moja gastrica jakis niecaly miesiac temu zle przeszla wylinke w skutek czego troche zczerniala, ztracila do polowy 3 nogi...zyje przez caly ten czas, kilka dni temu przeszla kolejna wylinke, tym razem poprawnie z tym ze nadal jest zczerniala, ale juz nie lezy tylko "stoi" na swoich kikutach...jak myslicie czy warto ja dalej utrzymywac oprzy zyciu...?ze tak powiem...
    jesli tak to w jaki sposob sie nia opioekowac?

  2. #2
    kaczi
    Guest

    Re: czy warto...

    napisz po ktorej jest L
    jesli jest mloda to po nastepne wylince powinna zregenerwac odnoza juz do konca . . .


  3. #3
    anarchous
    Guest

    Re: czy warto...

    wlasnie nie jest juz malutka....nie mam pojecia ktore L...na dlugosc mniej wiecej ...prawie dlugosci pudelka od zapalek...prawie 5 cm

  4. #4
    kaczi
    Guest

    Re: czy warto...

    ale jak zyje, stoi o wlasnych silach i lapie pokarm to czemu chcesz ja "zabic" . . .


  5. #5
    anarchous
    Guest

    Re: czy warto...

    nie chce jej zabijac tylko chcialem wiedziec jakie sa jej szanse mniej wiecej

  6. #6
    Igor6
    Guest

    Re: czy warto...

    Taka wielkosc przy gastricach to jest chyba albo przed subimago albo subimago... wiec jeszcze zregeneruje odnoza , a co do koloru to kazda przybiera odpowiedni dla siebie ze tak powiem


  7. #7
    kaczi
    Guest

    Re: czy warto...

    jesli lapie pokarm samodzielnie i ma sprawne konczyny zeby sie zaczepic podczas kolejnej wylinki to duuuuuuuze


  8. #8
    Lukas_d2005
    Guest

    Re: czy warto...

    Skoro teraz mając kikuty wyliniała poprawnie (z tego co powiedziałeś wynika że leżac) jak siędomyślam z twoją niewielką pomocą to teraz teżbędzie ok.
    Myślę że ta modliszka jest przed subimago - z własnych obserwacji (moja przed subimago miałą 5 cm a jako subimago ma 5,5 - 6cm ) . Anarchous najlepiej powiedz nam czy ta modliszka to samiec czy samica i czy ma ona po bokach ciała,przed odwłokiem małe zalązki skrzydeł. Jeśli nie to jeszcze nie jest subimago i przy odrobinie pomocy twoja modliszka zregeneruje odnóża i będzie żyła długo...itd itp ;P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •