Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: jajka patyczakow

  1. #1
    Black
    Guest

    jajka patyczakow

    Witam!
    Czy jajka patyczakow z kazdym razem musze wyciagac z odchodow jak sprzatam terra. czy moge wszystko przesypac razem z odchgodami do pojemniczka?
    Czy wykluwajace sie patyczki wyjda spod piasku do terrariow lub torfu? Narazie nie mam podloza ale w duzym terra chce miec ladnie.

    Pozdrawiam!
    Dawid/Black
    3City

  2. #2
    Tusipek
    Guest

    Re: jajka patyczakow

    Cześć, czy jak mam 4 malutkie świerszcze w terrarium z paytczakami to będą zjadać jaja patyczaków?

    Pozdro.


  3. #3
    adampl
    Guest

    Re: jajka patyczakow

    Black: możesz spokojnie przesypać do pojemniczka i jajka i odchody; jednak trzymająć wszystko razem wzrasta prawdopodobieństwo rozwoju pleśni (najpierw pojawai się na odchodach)
    Black: wylkuwające się patyczaki (n. indyjskie) wyjdą, ale spod cienkiej warstwy, jak przysypiesz jajo kilkucentymetrową warstwą - padną [warto popytać jeszcze o to innych hodowców]

    Tusipek: podobno świerszcze jedzą wszystko... mogą uszkodzić skorupkę jaja = śmierć ptyczaka [popytaj o to innych hodowców]

    pozdrawiam:


  4. #4
    Black
    Guest

    Re: jajka patyczakow

    Ok dzieki. Tak mi sie zdawalo ze moze wyjda spod cienkiej warstwy piasku tym barsziej torfy bo jest letkki. Wczoraj siedzialem chyba 1,5 godz. wybierajac okolo 100szt jajek))

    Pozdrawiam!
    Dawid
    Kameleon, patyczaki
    3City

  5. #5
    TOMS@HAUSE
    Guest

    Re: jajka patyczakow

    www.tomshouse.prv.pl przeczytaj temat miesiąca jest poświęcony jają u owadów.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •