Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Porada!!!!

  1. #1
    Toyota
    Guest

    Porada!!!!

    Prosze o porade!!

    Co lepiej kupić 1. owady żywe(2 patyczaki indyjskie,2 patyczaki rogate, 2 patyczaki wietnamskie) 2. czy (5 patyczaków indyjskich i 10 jajek straszyka australijskiego??!!) prosze o szybkie porady!! Zapewniam że cena jest taka sama!!


    Toyota


  2. #2
    mati222
    Guest

    Re: Porada!!!!

    zależy co cię bardziej interesuje.ja osobiście wybrałbym to drugie bo dla mnie straszyki są bardziej interesujące w hodowli od patyczaków.Ale zanim się wylęgną bedziesz musial troche poczekać

  3. #3
    Ryba13
    Guest

    Re: Porada!!!!

    A ja wybrałbym pierwszą opcje. Osobiscie wole patyczaki.

  4. #4
    insekts
    Guest

    Re: Porada!!!!

    to od ciebie zależy co cię interesuje

  5. #5
    Toyota
    Guest

    Re: Porada!!!!

    hmmm...... mati222 poleca to a ryba13 to....... hmm.....


  6. #6
    Bizkit
    Guest

    Re: Porada!!!!

    ja powiem tak: jeśli nie masz żadnego doświadczenia to możesz mieć kłopoty z odpowiednią inkubacją jaj straszyka australijskiego. ja też wybrałaym drugą opcję, ale jeśli nie hodowałeś nigdy żadnych patyczaków ani straszyków to myślę, że lepiej dla Ciebie będzie jeśli weźmiesz te patyczaki


  7. #7
    Toyota
    Guest

    Re: Porada!!!!

    Hodowałem już owady!! Indyjskie,rogate,skrzydlate,nowogwinejskie!! to jaką opcje wybrać??


  8. #8
    Ryba13
    Guest

    Re: Porada!!!!

    W takim razie możesz wybrać straszyki. Będzie to coś nowego w stosunku do patyczaków.

  9. #9
    Bizkit
    Guest

    Re: Porada!!!!

    myślę, że wybierz w takim razie straszyki. no chyba że nie umiesz inkubować jaj lub boisz się, że się nie wyklują, ale jeśli poczytasz opisy gatunków to sobie poradzisz


  10. #10
    zazel
    Guest

    Re: Porada!!!!

    Wg.mnie inkubowanie jaj PSG9 (mowa o str.australijskim) jest dosć problematyczne
    ,poniewasz często pleśnieją (nie tyle może często co łatwo)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •