Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

  1. #1
    Toyota
    Guest

    Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    Czy patyczak może być trzymany razem z patyczakiem indyjskim?? Nic na pewno się nie stanie??


  2. #2
    Szajba
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    To zależy od wielkości owadów i terrarium


  3. #3
    BZYK
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    No z tym może być różnie.Nawet dorosłe dosć znacznie różnią sie wielkością.Zresztą australijskie potrzebują grubych gałęzi, a indyjskie to raczej patyków.Ja bym australijskim urzadził osobne terrarium urzadzone tak jak w opisie na tej stronie a indyjskie trzymał w dużym słoju lub w małym akwarium.

  4. #4
    Toyota
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    aha...... no dobra!!! dzięki!!


  5. #5
    insekts
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    mi sie kiedyś zdażyło że patyczak siedział na liściu maliny a straszyk ten liść jadł i po chwili zobaczyłem że straszyk skonsumował tylnią częsć patyczaka.nie polecam chodowania tych dwóch gatunków

  6. #6
    BZYK
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    No własnie o tym mówiłem,australijskie są tak żarłoczne że często dają sie karmić z ręki,i wcale im to nie przeszkadza.

  7. #7
    insekts
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    NIE PATRZĄ CO JEDZĄ

  8. #8
    Ryba13
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    Ja brałem na rece moje wietnamskie, rogate a nawet skrzydlate i bez kłopotów karmiłem z reki, a jak chciały to nawet piły wode z palca.

  9. #9
    Mimi.
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....

    Ja bym się raczej o australijskie bał (płaskie cześci odwłoka sa idealne do schrupania;-) Ale chyba indiany nie powinny..... Tylko trzeba większe terrarium i odpowiednie warunki tio nic sie nie powinno stać.

  10. #10
    Rogacz
    Guest

    Re: Patyczak indyjski i straszyk austalijski.....


    Jeżeli już to duże terra i dużo pokarmu, Ale patyczaki mogą zostać przygniecione przez masywnego Straszyka, jakim jest Straszyk Australijski. Pozatym , właśnie jedzą wszystko co im się nawinie. ;-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •