Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

  1. #1
    justka
    Guest

    3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    siema. kupiłam sobie dzis aż 5 patyczaków rogatych jak narazie siedza i sie nie ruszają w sumie to nie wiem czemu ale pytanie mam odnosnie szamania dla nich.. bo jak narazie mam troche galazek malin które dostałam w sklepie i nie wiem czy 3krotka bedzie dla nich dobra bo przeciez kiedys im sie te maliny skoncza a jak ktoś ma takie patyki to co radzicie o nich ??
    pozdrawiam

  2. #2
    Rogacz
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    To są łatwe w hodowli patyczaki. Prowadzą nocny tryb życia (jeśli nie wiesz), aktywność w dzień świadczy o zatruciu pokarmowym. Trzykrotki nie polecam, jest wodnista, oraz lekko trująca, nie polecam, bo czasami patyczaki giną od Trzykrotki. Najlepszy pokarm, to jeżyna, malina. Możesz poszukać w lesie, parku. Jeżeli jednak nie znajdziesz tego, to możesz (ale nie polecam) spróbować z sałatą z zaufanego źródła.


  3. #3
    justka
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    o tej porze roku znajdzie sie cos takiego w lesie ?? hm chyba sobie zasadze cos w domq na szybkosci

  4. #4
    mati222
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    Jest o tej porze jeżyna.Wystarczy poszukać

  5. #5
    Grochu
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    a moje wcinają trzykrotkę najchętniej. wiem, zę to niezdrowo ale w niewielkich ilościach czasami można im zrobić przyjemność (-;


  6. #6
    insekts
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    jeżeli trzykrotkę podajesz z innymi pokarmami to jest ok.samej nie polecam

  7. #7
    Jaca
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    Jeśli karmisz rogate SAMĄ trzykrotką, to w przeciągu 1-3 miesięcy wykończysz hodowlę (szczególnie większe patyczaki)


  8. #8
    Mimi.
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    ja nie polecam mieszania pokarmów w przypadku patyczaków rogatych.

  9. #9
    Bizkit
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    tak jak mówili poprzednicy - jeżyna i malina jest najlepsza jeżynę znajdziesz taką zimowzieloną w lesie, parku... możesz też karmić je melisą.


  10. #10
    insekts
    Guest

    Re: 3krotka dobra dla patyczaków rogatych??

    Mimi bez urazy ale jak przyzwyczaisz patyczaki tak będą jadły i nieważne jak będą mieszane pokarmy jeżeli od małego tak nauczą sie jeść różne rzeczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •