Witam
Włukno ma tylko jedna wade kostka kosztuje 8zł:/
Gdybym ja swoim australijczykom prezentował włukno to co tydzień/dwa musiał bym wydawać 8zł na włuknine:/
Witam
Włukno ma tylko jedna wade kostka kosztuje 8zł:/
Gdybym ja swoim australijczykom prezentował włukno to co tydzień/dwa musiał bym wydawać 8zł na włuknine:/