Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Patyczak olbrzymi

  1. #1
    Bioły
    Guest

    Patyczak olbrzymi

    Witam

    Mam troszkę głupie pytanko chodzi o to co one jedzą ? Dostałem wczoraj jednego i nie wiem za abrdzzo co on je ..... w opisach pisze że liście buku niestety teraz chyba uich nigdzi enie znajdę ....... wiec czy mogę im dać cos innego , tak aby mu nie zaszkodziło .


  2. #2
    Bioły
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    Sorrki już mi się wszytko pogiełbasiło .... maił być Liściec olbrzymi sorrki


  3. #3
    Predator
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    Dąb, (jak masz młodego to daj Jeżyne), irga, leszczyna

  4. #4
    Bioły
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    Ok wielki dzięki


  5. #5
    Bioły
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    Ej zaraz jeszcze jedno............. rośnie to już ............ a jak nie to co mam mu dać ??? Wiem może wale głupie pytania ale wogóle z tej dziedziny nic nie wiem .. proszę o pomoc


  6. #6
    koleś
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    z ich żywieniem jest bardzo ciężko, z tego co słyszałem to dąb albo jeżyna i nie można mu już dawać nic innego, bo prawdopodobnie nie przeżyje zmiany pożywienia


  7. #7
    Bioły
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    No dobra ale jak mama mu dać Dąb albo jeżynę ... której jeszcze nie ma ???


  8. #8
    koleś
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    i o to chodzi, liśćce są wogóle trudne w hodowli i do niej trzeba się przygotowywać dość długo, w lato nagromadzić pokarm i zamrozić, więc dla tego uważam że to był lekki błąd kupować liśćca jak nie ma jeszcze pokarmu i się nie było przygotowanym.
    Ale i tak życze powodzenia


  9. #9
    Bioły
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    Ale ja go nie kupiłem tylko dostałem ................. i chiałbym go zachować przy życiu ........... wiec już nie ma dla niego ratunku ???


  10. #10
    Jaca
    Guest

    Re: Patyczak olbrzymi

    Poszukaj zimozielonej jeżyny gdzieś po lasach/ogródkach działkowych/parkach.
    Ewentualnie spróbuj mu podać liście truskawek.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •