Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Niech mi ktos wytlumaczy co sie dzieje z Biofilem

  1. #1

    Niech mi ktos wytlumaczy co sie dzieje z Biofilem

    to znaczy chodzi mi o sprawdzone informacje na temat losow sklepu Biofil.
    W ogole jestem zaskoczony cala sprawa i gadaniem,bo ostatnio jak tam bylem (w Swieta Wielkanocne),to nic sie nie dzialo i w ogole.
    Nie piszcie co wam sie wydaje tylko to co kto wie.
    Co z Lukaszem,Slawkiem i w ogole slyszalem ze wlascicielem nie byl Sulek,to prawda?


  2. #2

    Re: Niech mi ktos wytlumaczy co sie dzieje z Biofilem

    uważam, ze nie powinno się rozdmuchiwać tego typu sprawy na forum. ja kiedyś tak zrobiłam i żałuję, bo poniosły mnie nerwy. jeśli kogoś rajcuje robienie teorii spiskowych i niech sobie włączy tvn 24. zostawcie Sułka w spokoju.


  3. #3

    Re: Niech mi ktos wytlumaczy co sie dzieje z Biofilem

    kochanie...Sulka znam wystarczajaco dlugo zebym mogl zapytac o co chodzi,zwlaszcza,ze niestety nie moge podejsc/podjechac poniewaz nie ma mnie w Polsce, to raz.
    Dwa,to jezeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia z tematu o ktory pytam to po co piszesz?
    Trzy,Lukasz na moje mejle nie odpowiedzial,wiec dlatego pytam.
    Cztery,w dupie mam teorie spiskowe,po prostu martwi mnie to ze chodza jakies dziwne ploty po forum o zamykaniu jednego z najlepszych sklepow w Polsce,wiec sie zmartwilem


  4. #4

    Re: Niech mi ktos wytlumaczy co sie dzieje z Biofilem

    to zadzwon do niego, powinienes wiedziec, ze zmienil numer


  5. #5

    Re: Niech mi ktos wytlumaczy co sie dzieje z Biofilem

    W związku z "przejęciem" sklepu przez moją żonę - przestałem brać odpowiedzialność za obsługę klientów, terminowość wysyłek, jakość towaru i zwierzaków.
    Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Wkrótce rusza nowy sklep - BIOFILEK
    Proszę o zamknięcie wątku - celem nieroztrząsania moich prywatnych spraw na ogólnie dostępnym forum.
    Łukasz Sułowski

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •