Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: wylinka filipińskiego

  1. #1
    magthe
    Guest

    wylinka filipińskiego

    Ile wylinek przechodzi straszyk filipiński? a moze nawet wiecie w jakich odstepach czasu nastepuja kolejne wylinki?

  2. #2
    magthe
    Guest

    Re: wylinka filipińskiego

    mam jeszce jedno pytanie czy prawda jest ze dopiero po 4 wylince widoczne sa kolce na grzbiecie filipińskich czy one sa caly czas widoczne? chcialabym sie jeszcze skontaktowac z ludzmi ktorzy hoduja te wlasnie straszyki i poprosic ich o pomoc z gory wielkie dzieki

  3. #3
    Igor6
    Guest

    Re: wylinka filipińskiego

    Wszystko jest w opisach tego straszyka.... co do tych kolcow to nie wiem bo nigdy nie chodowałem filipina.... ale juz niedługo bede miał smicze wiec mozemy sie skontaktowac :P


  4. #4
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Re: wylinka filipińskiego

    Miałem samiczke od jajka do smierci (imago zdarzyla zniesc dwa jajka tylko...) Kolce są cały widoczne, tylko ze to est na tej samej zasadzie jak u straszykow rogatych (wiekszy straszyk=wieksze kolce)Nie wiem ile wylinek przeszła , ale cos kolo 6. Nie rosną zbyt szybko...ani tez zbyt wolno Wszytsko zależy od temperatury w jakiej utrzymujesz owady.


  5. #5
    Marek69
    Guest

    Re: wylinka filipińskiego

    Sungaya przechodzi jeżeli dobrze się doliczyłe 7 a moze nawt 8 wylinek kolce ma do młodości tylko mniejsze ale dla mnie ten straszyk nie ma prawie wogóle kolcy w porównaniu z innymi straszykami. Hoduje je od roku jezli masz jakies pytania wal na gg udziele ci rad.Pozdrawiam Marek


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •