Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: patyczak

  1. #1
    koleś
    Guest

    patyczak

    Wlasnie zauwazylem, ze wyklul mi sie patyczka czerwonoskrzydly z dwoma glowami:P czy wam tez sie zdarzaja takie przypadki??


  2. #2
    Jaca
    Guest

    Re: patyczak

    daj zdjęcie, to uwierzę


  3. #3
    Igor6
    Guest

    Re: patyczak

    Hehe moze mu jajko zostało i tak wyglada jakby druga głowa..... I najlepiej bylo by jakbys dał fote....


  4. #4
    koleś
    Guest

    Re: patyczak

    nie... ma dwie glowy i 4 czulki... a jajko rzeczywiscie mu zostalo, ale na tylnej lapce. z poczatku myslalem ze jest pokrzywiony, bo dziwnie lazi, ale jak sie przyjzalem to zobaczylem ze ma dwie glowki Nie mam tak dobrej cyfrowki, zeby zdjecie zrobic ale sprobuje... zaraz zobaczymy


  5. #5
    Radek. P.
    Guest

    Re: patyczak

    Okropne! Nie no, gdyby mi sie cos takiego zdazylo przerwalbym hodowle. Nie cierpie mutantow, mam hyba cos w rodzaju fobii.

    No, ale przejdzmy do sedna, nie mam dwuglowych patyczakow, ale mam jednego czerwonoskrzydlego - gynadromorfa. O ile wiem, to pierwszy taki okaz w hodowli. Ma 11 cm (a nie 14), jest chudy, ma zielonkawe nogi i zgrubienie na koncu odwloka, z ktorego wysuwa cos zielonego.

  6. #6
    hanzel
    Guest

    Re: patyczak

    byc moze cie pokaża na jakims programie typu Discovery albo na National Geographic na tle 60 cm straszyka nowogwinejskiego:P.
    Temat troche wątpliwy, pokaz zdjecie to uwieze


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •